Najpiękniejsze plaże na świecie na kurs językowy za granicą to….

Playa del carmen Sprachcaffe  kursy hiszpańskiego w MeksykuPlaża, słońce, ciepłe morze, rafy koralowe, sporty wodne i zimny drink…każdy z Nas marzy o takich wakacjach. Jest Styczeń więc szybki przegląd najlepszych miejsc na naukę języka obcego za granicą połączonego ze wszystkim tym co powyżej wymienione zostało. Czyli miła odskocznia od zimy w Polsce:-)

Egzotyka?Tropiki? Luksus? Wszystko to w połączeniu w efektywnym kursem językowym za granicą jest jak najbadziej możliwe. Powołując się na portal National Geografic przedstawiamy listę 5 najlepszych plaż na świecie, blisko zlokalizowanych od szkoł językowych oczywiście. Uwieżcie Nam, że nia ma nic lepszego niż po kursie językowym  wyskoczyć na plaże i odpocząć w ciepłym morzu!  Najlepsze kursy za granicą uwzględniając ich położenia od morza:

1.       Malta St Julian’s

Malta jako jedna z najpiękniejszych wysp w Europie oferuje stosunkowo tanią egzotykę w porównaniu z innymi państwami. Najpiękniejsze plaże położone są w St. Julian’s gdzie dodatkowo można spróbować swoich sił w nurkowaniu i innych sportach wodnych. Wieczorne imprezy na plaży są dodatkiem i miłym odpoczynkiem po całodniowym kursie angielskiego w St. Julian’s. Do St. Julian’s na naukę angielskiego zapraszają m.in: Sprachcaffe (chyba najpopularniejsza szkoła na Malcie – bardzo znany basen!), Glossa (jako agent potrafi obiektywnie doradzić), InLingua (położona ok 10 min od plaży) czy English Comunication School in Malta (międzynarodowa szkoła).

2.       Barcelona

Barcelona  kursy hiszpańskiego SprachcaffeSłoneczna jak I imprezowa stolica Hiszpani to nie Madryt lecz właśnie Barcelona. Znana plaża to niesamowite połączenie sztuki jak i tradycji.  Miasto posiada ponad 8 plaż w tym słynną Barceloneta Beach (zdjęcie poniżej). Oferta hiszpańskiego w Barcelonie to m.in firma Spanish Training, Glossa (polecany i jeden z największych agentów w Polsce), Lingwista, Sprachcaffe (szkoła hiszpańskiego w centrum miasta i max 10 min od plaży), Education First (nowoczesna szkoła!). Oferta ATAS również jest warta zapoznania!

3.       Miami

Odzielona plaża od Miami przez Biscayne Bay, Miami Beach jest 14 km piaszczystą plażą nad Atlantykiem. Możliwość uprawiania sportów wodnych jest wręcz nie ograniczona. Kursy angielskiego w Miami w USA to ciekawe doświadczenie dla każdego z Nas. Szkoła angielskiego w Miami Sprachcaffe zlokalizowana na 18 piętrze (!) posiada chyba najlepszy widok na miasto!  Z informacji ze strony Sprachcaffe dowiedzieć się można, że większość sal lekcyjnych położona jest na 18 piętrze, skąd rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na ocean! Kompleks, w którym znajduje się szkoła, oferuje wiele dodatkowych atrakcji, jak na przykład: dwa baseny, jacuzzi, fitness oraz liczne restauracje. Świetne położenie posiada również szkoła ZONI – zlokalizowana na wysepce! Na stronie ZONI czytamy Our campus is located in the heart of the historic Art Deco District, steps from the white sand and clear blue water of the beach. Inne kursy w Miami to m.in oferta Lexis, ATAS.

4.       Nicea

nicea kursy francuskiego Sprachcaffr

Ekskluzywne miasto Nicea pięknie położone nad samym morzem śródziemnym jest najczęściej wybieranym miastem jeśli chodzi o kursy francuskiego we Francji. Pyszna kuchnia, eleganckie lokale, piękna promenada i ten klimat Nicei! Miasto marzeń i tak blisko od NasJ . Ciekawe propozycje nauki we Francji oferują szkoły Glossa, Sprachcaffe, International House, ATAS  10 minut od plaży kursy języka francuskiego oferuje Sprachcaffe w prawdziwym budynku w stylu Belle Epoque. Glossa posiada w swojej ofercie kilka propozycji więc warto skontaktować się z tą firmą. Przy samej plaży zlokalizowana jest za to szkoła Place Garibaldi School.

5.       Playa del Carmen

Meksyk to prawdziwa egzotyka bez dwóch zdań! Tropikalne położenie, super czyste morze i kilometry piaszczystych czystych plaż są najlepszą reklamą dla Playa Del Carmen. Poniższe zdjęcie chyba najlepiej przedstawia warunki w jakich może odbywać się kurs hiszpańskiego. Naukę w Playa Del Carmen nie oferuje zbyt wiele szkół niestety. Firma Study Global posiada szkołę blisko plaży jednak jest to szkoła partnerska – nie własna firmy. Własną szkołe posiada Sprachcaffe. Firma Study Travel również oferuję naukę w Playa Del Carmen. Przeglądając strony internetowe najciekawiej prezentuje się szkoła hiszpańskiego  firmy Sprachcaffe gdyż jest ona doś nowa, zlokalizwana bardzo blisko moża i połaczona z własnym hotelem. Playa Del Carmen oferuję niesamowite  warunki nauki jak i wypoczynku. Kursy hiszpańskiego w takich warunkach muszą być efektywne m.in dlatego iż szansa spotkania polaków jest tam minimalna i otaczaś będą Nas tylko i wyłącznie hiszpańsko języczni meksykanie. Agenci w Polsce, którzy mogą Nam doradzić to m.in ATAS, Glossa, Lingwista.

Mamy nadzieję, że powyższa lista najciekawszych szkół zlokalizowanych blisko plaży zachęci Was do wyboru tych, że egzotycznych destynacji. Tańsze i łatwiejsze w organizacji są oczywiście Malta, Hiszpania, Francja. Droższe opcje to Meksyk i USA z oczywistych powodów. Więcej informacji na stronach internetowych wspomnianych firm. Czekamy na Wasze opinie o kursach językowych za granicą i porady gdzie i  z kim jechać aby nauka za granicą była efektywną przygodą wakacyjną…nad piękną plażą.

This entry was posted in Angielski, Francuski, Hiszpański and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

One Response to Najpiękniejsze plaże na świecie na kurs językowy za granicą to….

  1. Tomasz says:

    Meksyk Meksyk Meksyk!!! nie byłem ale to moje wielkie marzenie…może kiedyś

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *